• Свеж
UpBright 12.2 V AC Адаптер Компатибилен со Црно-Декер 9.6 V DC Вежба Возачот CD9602 CD9602K PS7240 PS9600 К GCO9602SB GC9600 GCO9600 GC960 GC9601 CD960 Б&Г 90500925 01 5102767-06 HKSD-023363 Полнач
zoom_in

UpBright 12.2 V AC Адаптер Компатибилен со Црно-Декер 9.6 V DC Вежба Возачот CD9602 CD9602K PS7240 PS9600 К GCO9602SB

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Црно-Декер 9.6 V Cordless Вежба / Возач Дел # 90500925 & 5102767-06 90500925-01 CD9602 CD9602 K Тип 1 Cordless Вежба PS7240 PS7240 K Тип 1 Вежба PS9600 PS9600 K Тип 1 Cordless Вежба GCO9602 SB Тип 1 9.6 V Cordless Вежба Б&Г BD HKSD-023363 Универзална 12.2 VDC 210m A 12 V - 12.2 V 0.21 НА DC12.2 V 210 м-р Класа 2 Моќност Единица за Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.Компатибилен со : Црно-Декер 9.6 V Cordless Вежба / Возач Дел # 90500925 & 5102767-06 90500925-01 CD9602 CD9602 K Тип 1 9.6 Volt Cordless Вежба, PS7240 PS7240 K Тип 1 9.6 Volts Вежба, PS9600 PS9600 K Тип 1 B&D Cordless Вежба, GCO9602 SB Тип 1 9.6 Vdc BD Cordless Вежба HKSD-023363 5102767-06 HKSD023363 510276706 12.2 V 210m A 12 V - 12.2 V 0.21 Класа 2 Моќност Единица за Напојување.Компатибилен со : Црно-Декер GC9600 GCO9600 GC960 GC9601 CD960 90500925-01 9.6 V DC 9 Vdc 9 VDC 9.6 Volt 9.6 Volts Батерија Cordless Вежба Возач Б&Г BD Напојување. (Забелешка : ⚠️!!! 9.6 V е вежба батеријата напон. ⚠️!!!НЕ полначот напонот. ⚠️!!!Полначот напонот е 9 - 12.2 V.) ⚠️!!!Совети : Полнење батерии обично траат 2-3 години.Ако вашата машина не можеше да ја полните батеријата, тоа е обично затоа што вашата батерија е надвор од датумот, или се распаѓа.Ве молиме проверете дали вашата батерија е веќе истрошени. (Ако батеријата е лоша, таа нема да прифати бесплатно.).Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со Црно-Декер 9.6 V Cordless Вежба / Возач Дел # 90500925 & 5102767-06 90500925-01 CD9602 CD9602 K Тип 1 Cordless Вежба PS7240 PS7240 K Тип 1 Вежба PS9600 PS9600 K Тип 1 Cordless Вежба GCO9602 SB Тип 1 9.6 V Cordless Вежба Б&Г BD HKSD-023363 Универзална 12.2 VDC 210m A 12 V - 12.2 V 0.21 НА DC12.2 V 210 м-р Класа 2 Моќност Единица за Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Вака можеби ќе ви се допадне..