• Свеж
Durio Beanie Шапка за Жените Супер Меки Женска Beanie Поврзана Жените Beanie Зима Beanie Топло Леопард Пом Пом Beanie
zoom_in

Durio Beanie Шапка за Жените Супер Меки Женска Beanie Поврзана Жените Beanie Зима Beanie Топло Леопард Пом Пом

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Faux Крзно.Еластична затворање.Рака Мие Само.Материјал : Нашите жени зимска шапка е направен во високо-квалитетни материјали, многу топла и мека, со faux крзно pompom на врвот на капа која е густа и удобно, тоа може да се задржи топло кога излегувам надвор во текот на зимата.Големина : Нашата зимски женска шапка, е една големина одговара на повеќето лице, како и за обемот на главата : 16.5", висина : 8.6"(без pompom).Ова е beanie за жени со еластична, можеби имаат 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере.Карактеристики : Многу лабава, удобно, не се тесни, лесен за носење, и може да биде укината и чуваат.Деликатна конец за шиење, да обезбеди додадена издржливост.Еластичен и гума за џвакање,лесно да се секојдневна облека, и нашето удобно пом beanie задржи вашата глава и уво топло во текот на зимата.Дизајн : зимската капа со крзно pompom, лесни, но всушност ја држи топло.Многу погодни да се носат кога ќе излезе, топло и стилски, леопард печати дизајн е многу модерен.Најдобри Вреднува : Многу добра вредност за вложените пари, се жени зимска шапка е совршен подарок идеја да ја искажете вашата љубов.Ќе може да го купат за да им даде на вашето семејство или пријатели како подарок.Детали.Детали 1 : капа со pompom.Детали 2 : Ребрести ткаенината поврзана директно.Детали 3 : Сплетам квалитетот ќе биде многу топло и удобно.Детали 4 : Висока еластичност.Големината можеби имаат 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..