• Свеж
LINDY-САД USB 2. 0 Брз Етернет Адаптер USB Micro-Б
zoom_in

LINDY-САД USB 2. 0 Брз Етернет Адаптер USB Micro-Б

DEN 766.56

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Лесно поврзете вашиот ultrabook или таблет до 10/100mb мрежа.Usb micro-b интерфејс за користење со ultrabooks, netbooks и таблети.Ова го претвора usb 2. 0 пристаништето во авто-уреди со покажувач на брза ethernet порта (наназад компатибилен со usb 1. 1).Plug and play и usb автобус напојува. 2 годишна гаранција.Лесно поврзете вашиот ultrabook или таблет до 10/100mb мрежа, usb micro-b интерфејс за користење со ultrabooks, netbooks и таблети, ги претвора usb 2. 0 пристаништето во авто-уреди со покажувач на брза ethernet порта (наназад компатибилен со usb 1. 1), plug and play и usb автобус погон, година гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..