• Свеж
Елемент Опрема Делукс Поместена Аикидо Торба - Премија Висок Крајот Патна Торба
zoom_in

Елемент Опрема Делукс Поместена Аикидо Торба - Премија Висок Крајот Патна Торба

DEN 2376.00

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.ПРЕМИУМ ТОРБА - Ова е нашиот врвот на линијата торба.Дизајниран од страна на snowboarders кои всушност се прошетаат.Деталите се направи разлика!.ПОМЕСТЕНА АИКИДО ПАТНА ТОРБА - Заврши 360 степени поместена заштита! 600 D ПВЦ Обложени Полиестер е отпорен на вода, супер тешко, и го задржува вашата опрема организиран и вашиот автомобил е чист.ГОЛЕМИНА за ДА се ВКЛОПИ - Ние нудиме 2 големини за да ги собере сите одбори.Не се повлечи околу флопи торба начин поголем од вашиот одбор.Чиста пакување е среќен патување!Ова е понудена во 2 должини. 157cm/62 инчи и 165cm/65 инчи.И двете се 30cm/12 инчи широка и 17cm/6.5 инчи висок.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - Засилен конструкција со двојно крои, водоотпорен лагер, поместена рамо, рака, burly носат рачки. 100% Гаранција.Ние стоиме зад нашите производи.Кога тежина (и пари) е на вашиот највисок интерес, ров на тркала но имајте на карактеристики со Елемент Опрема Поместена Аикидо Торба.Се вчита до главната преграда со одборот, пар чизми, и екстра outerwear, а потоа фрли есенцијални елементи, како подесување колекции во надворешен zippered џеб. 360-степен соочи се држи вашиот одбор заштитени, додека преносните поместена рамо, рака и двоен крајот се справува направи за лесен транспорт.Тоа е импресивно лесни€”помалку од 4 килограми.Па дури и кога toting целосно полнење, нема да решетката до дополнителен багаж такси.Плус, тоа пакети надолу тесни за лесно складирање кога не е во употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..