• Свеж
Направени Во Египет, Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси
zoom_in

Направени Во Египет, Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 36 x 43cm.Класификација : Платно Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36 x 43cm Classification : Платно Ранец Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно Пакет Количина : 1 x ранец.

Вака можеби ќе ви се допадне..