• Свеж
Droutti 4 Парчиња Имитација Бисер Чанта Чанта Синџири Торба Синџир Симпатична Бисер Чанта Справи Со Рака Extender Рака Злато Метал Торба Краток Чанта Чанта На Рака Синџири
zoom_in

Droutti 4 Парчиња Имитација Бисер Чанта Чанта Синџири Торба Синџир Симпатична Бисер Чанта Справи Со Рака Extender

DEN 327.60

Од стока
check Во продавницата

Торба Синџир Рака Extender Синџири : ќе добиете 3pcs имитација бисер чанта синџири на различни големини, 1pcs метални синџир чанта продолжување на синџирот, кој се исклучителна додатоци за сите видови кеси, кои ќе им даде на вашиот торба нов изглед.Елегантен Изглед : Нашата чанта и паричникот синџир додатоци се опремени со мазна имитација бисери, кои се многу нежни и може да биде совршено се совпаѓа со вашата торба.Мешани монистра од различни големини направи торба синџир повеќе слоевит, елегантен и око-фаќање, стилски и убави.Високо-Квалитетни Материјали : Овие DIY имитација бисер монистра чанта замена синџири се направени од високо-квалитет имитација бисери и ЈП конец, кои се цврсти и трајни, не е лесно да се биде слаб, и може да се користи.И секоја имитација бисер паричникот синџир е опремен со злато тока, што лесно може да се поврзани со вашата торба, а тоа е многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.Лесен за Инсталација : наставката синџир и бисер синџир се опремени со злато токи на двете страни.Токи-токи на увоз за да лесно се зацврсти ги на вашата торба.Работата е многу едноставна, и инсталацијата и демонтажа се многу лесно.Широк Спектар на Употреба : со Овие големи бисер чанта синџири се идеални украси за разни торби, како што се purses, чанти, purses, итн.; тие можат да бидат совршено се совпаѓа со различни стилови на кеси за да ги направи повеќе око-фаќање и шармантна.

Вака можеби ќе ви се допадне..