• Свеж
Beaupretty Коса Боја Постави Рамно Чешел Одбор Боја на Косата Четки Моменти Гребло Алатки Коса Белење Комплет за Дома и Салон Употреба (Black1)
zoom_in

Beaupretty Коса Боја Постави Рамно Чешел Одбор Боја на Косата Четки Моменти Гребло Алатки Коса Белење Комплет за

DEN 290.16

Од стока
check Во продавницата

Овој Стан Чешел Одбор може да го одделува коса од остатокот на косата и ја прави боја многу полесно.Голема коса комплет за боење салон и за домашна употреба.На наежвам четка ви помогне боја подобро, тоа е лесен и удобен за употреба, тоа ви дава една убава нова фризура.Пакет Вклучувајќи : 3 x коса боја одбор, 1 x Коса Кајгана Четка.Долга рачка за цврст стисок и лесно ракување, тоа може да се направи косата боење повеќе полесно.Description This истакнување одбор и коса боја четка ви помогне да го поставите боја на косата лесно и удобно.Тоа ја заштитува вашата коса скалпот.На Боја на Четка во Собата може да се спречи опаѓањето на боја допирање на косата и коренот директно, така што може да се заштити вашата коса скалпот.На Боја на Четка во Собата може да се заштити косата од оштетување.Тоа е погоден за салон или домашна употреба.Карактеристики-Боја : црна-Материјал : пластика-Size : 25x10x0.2cm Package Including3 x коса боја board1 x Коса Кајгана Четка.

Вака можеби ќе ви се допадне..