• Свеж
Samsung ТВ Кабелот за Напојување,HKY AC DC 14V Кабелот за Напојување Samsung Следи SyncMaster 15 17 18 19 20 22 23 24 27 Екран TFT LCD LED Мониторот ТВ Лаптоп Напојување Samsung Следи Кабелот за Напојув
zoom_in

Samsung ТВ Кабелот за Напојување,HKY AC DC 14V Кабелот за Напојување Samsung Следи SyncMaster 15 17 18 19 20 22

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

✅【'S ИЗБОР】Апликации : за повеќето Samsung LCD Монитори, кои Излез е DC 14 Volt, како што се Samsung 150 MP UE590 B300 S22 A300 B S20 A350 B S22 A100 N S24 B300 HL C27 F591,работи со Samsung Sync Master LED LCD Монитор S27 D390 H S27 D360 H S24 D590 PL S24 D391 HL S24 D390 HL S24 C750 P S24 C370 HL S24 C350 H S24 C230 BL S24 B150 BL S23 C350 H S23 B550 V S23 A700 D S22 C300 H S22 C150 N S22 B350 H S22 B300 B T22 D390 EW T27 A950; P/N АД-3014 N, PS30 W-14 J1. ✅【Компатибилни Модели】samsung напојување : A3514 DHS ад-3014 ад-3014n ад-3014stn ap04214-ув ap06314-ув;следење адаптер за полнење : bn44-00080a bn44-00394a S24 B300 HL S20 B300 N S22 A350 H pa30n pn3014 LW15 E232 C pscv360104a. ✅14 V 3А AC Адаптер за Полнач за Samsung Sync Master 15" 17" 18" 19" 20" 22" 23" 24" 27" Екран TFT LCD LED Мониторот ТВ Лаптоп Напојување dc14v кабелот за напојување samsung монитор.Компатибилен со : Samsung Sync Master BX2331 BX2431 C23 A550 U FX2490 HD LC23 A550 LS22 C300 H LS24 A450 LS24 E390 LW15 E232 C S19 B150 N S19 C350 S19 C350 NW S20 A300 B S20 A350 B S20 A550 H S20 B300 S20 B300 B S20 B350 H S22 A100 N. ✅【Меѓународни Безбедносни Сертификација 】Наши производи имаат положено за CE / FCC / Ro HS тест и се Здобија со сертификати.Влез : 100-240 V,50-60 Hz;Излез : 14 V 3.6 НА 50 W;Слободни AC Кабел Вклучува; 100% ОЕМ Компатибилни,Повеќе Безбедност Од Други : . ✅【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】-Ние Гаранција 24 x 7-Мејл Поддршка,36 Месеци гаранција, 90 Дена Гаранција за враќање на Пари!!!Купи со доверба!.Компатибилни Модели : За Samsung Sync Master 15" 150 MP, 1501 MP, 152 B, 152 T, 570 S TFT, 570 V TFT LCD Монитори За Samsung Sync Master 17" 170 T, 172 B, 172 S, 172 T, 171 P,760 V TFT, 770 TFT LCD монитори За Samsung Sync Master 18" 180 T LCD Монитори За Samsung Sync Master 19" 191 T, 192 T LCD Монитори За Samsung 20" B300 Серија S20 B300 B S20 B350 H S20 A350 B Следење На Samsung 22" B300 Серија Следи S22 B300 B S22 B300 H S22 B310 B S22 B350 H S22 A300 B S22 A350 H S22 E310 H S22 F350 F S22 B150 N Samsung 23" Следење S23 B300 B S23 B350 H S23 B550 V S23 C350 H S23 C570 H Samsung 24" ги Следи S24 D300 H S24 B150 BL S24 B240 BL S24 B300 EL S24 B300 HL S24 B350 HL Samsung 24" ги Следи 24 C230 BL S24 C300 HL S24 C350 HL S24 C370 HL S24 A300 B S24 E390 HL S24 E310 HL S24 E370 DL Samsung 27" CF591 Криви LED Мониторот C27 F C27 F591 C27 F591 F C27 F591 FD C27 F591 FDN LC27 F591 FDNXZA S27 E510 C S27 A350 H S27 B350 H S27 B350 S27b550 V S27 E330 H S27 E310 H Samsung Sync Master/TFT Серија Следи SYNCM170 T SYNCM171 P SYNCM172 B SYNCM172 MP SYNCM172 S SYNCM172 T SYNCM180 T SYNCM191 T SYNCM192 T SYNCM570 S SYNCM570 V SYNCM700 TFT SYNCM760 V SYNCM770 TFT Samsung LTM1555, LTN1565 LTM1525 LTM1575 LTM1755 LTM1775 Samsung UN19 F4000 AFXZA UN22 F5000 AF Samsung SA350, BX2331, 580 S, 180 T, 191 T, 192 T, 700 TFT, S19 F350 H Samsung Следи LT24 C550 ND LT24 E310 ND U24 E590 D UN19 F4000 AF LTN151 LTN1765 S22 A350 B S22 B100 S22 B150 N Samsung S19 B300 NW S19 B300 S19 B330 S19 B360 S19 B360 BW 22 B360 HW BX2350 S24 B240 S22 A330 BW S24 A350 H екранот компјутер Замени Дел Броеви : AP04214-UV, АД-4214 N, GH17 P, АД-4214 L BN44-00080 A, SCV420108, BN44-00058 A, PSCV420102 A Пријателски Потсетување : Ве молиме да користите "Ctrl + F" функција и внесете го вашиот Samsung го Следи моделот да се види дали овој полнач е компатибилен.Максимална струја на оптоварување е 14 V 3 Amps, НЕ работат со 14 V 4А-ги Следи моделите Оваа 14 V кабелот за Напојување е САМО компатибилни со следење модели наведени погоре !!!Пакет Содржина 1x Ac Полнач за батерии 1x Ac Кабелот за Напојување/Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..