• Свеж
WALNUTA Земја Ретро Леано Железо Занаети Ковано Железо Кука Ѕид Виси на Ѕидот Декорација Велосипед Декорација Кука
zoom_in

WALNUTA Земја Ретро Леано Железо Занаети Ковано Железо Кука Ѕид Виси на Ѕидот Декорација Велосипед Декорација Кука

DEN 470.40

Од стока
check Во продавницата

Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Се користи за да се откажам копчиња, капи или употреба само како ѕид декорација Завртки вклучени.Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Се користи за да се откажам копчиња, капи или употреба само како ѕид декорација Завртки вклучени.Материјал : фрли iron Style : Vintagemade во China Package Листа : 1 x Hook Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..