• Свеж
Виножито Дизајни Дизни Мечо Пух Нова Авантура Активност Играчка 25cm Високи
zoom_in

Виножито Дизајни Дизни Мечо Пух Нова Авантура Активност Играчка 25cm Високи

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Службен Лиценциран Производ.Погоден од Раѓање.Чупка бучава кога ушите се гмечи, Squeaker во Стомакот.Заврши со обрачот за лесно приврзаност кон кабриолет или столче за многу забава во движење.Заврши со Ознаки (Не Подарок заградени).Дизни Мечо Пух Нова Авантура Активност Играчка е совршен прв пријател да се задржи малку оние забавуваат и дома и надвор и за.Во неговата многу сакаше цветен формат со светла црвена скокач, печатени со малку мед пчела, и стимулирање на црна и бела шарени ушите и шепи, ова бебе мека Активност Играчка има многу текстури, crinkles и ознаки за малку од нив да се истражуваат, како и squeaker во неговиот стомак!Заврши со обрачот за лесно приврзаност кон кабриолет или столче за многу забава во движење, на Мечо Пух Активност Играчка е создаден посебно за да се стимулира сетилата и да се вклучат малку фантазија.На погоден од раѓање, ова Мечо Пух Активност Играчка прави прекрасен подарок за било малку Пу Мечка фан.

Вака можеби ќе ви се допадне..