• Свеж
Wcnsxs Навигација со Автомобил Табла Следи Екран Заштитен Калено Стакло Филм Налепница Додатоци за Мерцедес-Бенц GLE V167 GLS 2020
zoom_in

Wcnsxs Навигација со Автомобил Табла Следи Екран Заштитен Калено Стакло Филм Налепница Додатоци за Мерцедес-Бенц

DEN 5746.08

Од стока
check Во продавницата

[Применливи] За Мерцедес-Бенц GLE V167 GLS 2020 допир. [Сеопфатна заштита] содржи oleophobic слој за да се намали влијанието на отпечатоци од прсти и дамки од масло на GPS екран.Кога на екранот добива валкани, само избришете го тоа нежно.Дури и доколку стаклото се искрши, тоа е експлозија-доказ функција и го успорува влијание брзина.Несмасна и безбедно да се користи. [Лесни, отпорно на гребење] дебелината е 0.25 mm, што е многу тенка, но цврстина е 9 H, кој може да му одолее на гребнатини од хард објекти како што се нокти, копчиња и дури и ножеви.Тоа е цврсти и издржливи, и на допир ефект е подобро од оригиналот на екранот. [HD] High-definition транспарентен, не влијае на нормална употреба на навигација на екранот, и на допир е многу чувствителна. [Лесно да се инсталира] Автоматско адсорпција е многу лесно да се инсталира.Нема меурчиња се генерираат за време на процесот на инсталација, и заштитна фолија не е лесно да падне.Зошто јас треба навигација со екран заштитник?Навигација на екранот заштитна фолија може да обезбеди професионална сите круг заштита навигација за вашиот автомобил!1. Заштитен филм има исклучително висока издржливост, нула отпор и чип отпор, и ќе обезбеди најдобра заштита за вашиот навигација на екранот.2. Намалување секое парче во точна големина за да се вклопи во вашиот навигација со екран без средување на рабовите.3. Најважно е дека транспарентноста на заштитна фолија е дизајниран да биде 99.99%, што може да донесе најдобри, природни и кристално јасна гледање искуство.answer : ___________________________ note : 1. Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека вашиот екран е оригиналниот екран.2. Ако тоа е производ проблем, ние ќе се овозможи и слободно враќање или надоместок на услуга за секоја цел.Ако производот е оштетен или не е примено, ве молиме контактирајте со нас.Пакет се Вклучени : Пластични вшмукување чаша, прашина отстранување налепница, микрофибер крпа за чистење.услуга : 24 часа клиент service If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме.

Вака можеби ќе ви се допадне..