• Свеж
SkinotipewYHM за Галакси Јазиче На 7.0 / T280 Litchi Текстура Магнетни Хоризонтална Флип Кожа Случај со Држачот(Црн) (Боја : Темно Сина)
zoom_in

SkinotipewYHM за Галакси Јазиче На 7.0 / T280 Litchi Текстура Магнетни Хоризонтална Флип Кожа Случај со Држачот(Црн)

DEN 2037.60

Од стока
check Во продавницата

Мобилен телефон на поправка делови.За Галакси Јазиче На 7.0 / T280 Litchi Текстура Магнетни Хоризонтална Флип Кожа Случај со Држачот(Црна).Мобилен телефон на поправка parts1. Сосема нов и висок квалитет 2. Компактен и лесен, удобен, лесно да се носат 3. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање 4. Сите копчиња и пристаништа се лесно да пристапите до 5. Заштити и да го персонализирате вашиот таблет со овој практичен случај 6. Компатибилен со Samsung Galaxy Tab Со 7.0 / T280.

Вака можеби ќе ви се допадне..