• Свеж
10in Видов Сечење Нож Тешко Легура Кружни Виде Ножот за Сечење Диск Универзална Намена Алатка за Сечење за Сечење Тврдо дрво Иглолистен Иверица Иверица(120T)
zoom_in

10in Видов Сечење Нож Тешко Легура Кружни Виде Ножот за Сечење Диск Универзална Намена Алатка за Сечење за Сечење

DEN 777.36

Од стока
check Во продавницата

☛【ТЕШКО АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ】 кружни сечење saw сечилото е направен од високо‑квалитет тешко легура и е многу издржливи. ☛【БРЗО 2. Ве молиме имајте во предвид дека дупка со дијаметар на машината и го виде сечење нож не одговара, кој сериозно ќе влијаат на нормалната сечење; 3. Не чукам, хит или притиснете го видов сечење нож; 4. Не инсталирајте го видов сечење нож во обратна; 5. Ве молиме имајте во предвид дека оператор мора да носат потребните труд заштита опрема.

Вака можеби ќе ви се допадне..