• Свеж
hanxiaoyishop Грб Куки Ѕид-Монтирани Грб Рек Кука Влезот Ѕид Грб Закачалка Бања Дневна Соба Грб Кука Закачалка Грб Рек Ѕид
zoom_in

hanxiaoyishop Грб Куки Ѕид-Монтирани Грб Рек Кука Влезот Ѕид Грб Закачалка Бања Дневна Соба Грб Кука Закачалка

DEN 4613.28

Од стока
check Во продавницата

Совршено ги Красат Вашата Куќа, ѕид грб решетката е украсен во стилски стил, и капут куки може да ги красат вашата дневна соба, спална соба, итн., што вашиот дом да изгледаат убаво и елегантен. 1. Ѕид-монтирани грб багажник, парична казна железо материјал, анти-корозија, здрав, не-деформација, и издржливи. 2. На работ е мазна и круг, лесно да се откажам и да ги преземат, не ја оштетува облека, рака-насликани и обоен, безбеден и еколошки. 3. Со wall-монтирани грб рек,, повеќе нема потреба за пребарување во куќата, можете брзо да ги пронајдете вашите сопствени работи, сите на вашите лични предмети се јасно на прв поглед, лесно да се откажам вашиот палта, капи, ранци, шалови, клучеви итн. 4. Димензии : 29.1 (должина) x 13.3 (висина) инчи, кука проред 5.5 инчи, 5 куки, секој сет 1 парче.Име на производ : ковано железо ѕид декорација ѕид-монтирани грб hook Product материјал : iron Applicable сценарија : дневна соба, спална соба, влез, кујна, купатило, ходник, влезен хол, итн.Брза опис : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Овој производ не содржи производи, освен ѕид-монтирани грб полици.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, постои мал износ на грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.*Општо земено, логистика е обично се испрати во рамките 1-5 дена, а се проценува дека пристигнување време е во рок од 10-20 дена.Се откажам Многу : монтира На ѕид грб решетката може да се одржи многу, како што палта, капи, крпа, чанта, scarfs, облека; Идеален за entryway, mudroom, спална соба, плакар, кујна, бања, и така натаму.

Вака можеби ќе ви се допадне..