• Свеж
SAMSUNG Галакси Забелешка 20 Ултра Случај, S-View прекривачот - Црна (САД Верзија ) (EF-ZN985CBEGUS)
zoom_in

SAMSUNG Галакси Забелешка 20 Ултра Случај, S-View прекривачот - Црна (САД Верзија ) (EF-ZN985CBEGUS)

DEN 959.52

Од стока
check Во продавницата

Антимикробна Покрие Заштита.Антимикробна сопственост се применуваат како обвивка за да се заштити телефонот капак.Потенок дизајн.Случајот е тенок профил и лесни материјали се осигура дека ергономски дизајн на вашиот телефон е непречено, па можете да се држат за неа удобно.Контрола со леснотија.Тоа е едноставно да се одговори на повик, да го контролирате вашата музика, и повеќе—сите, без отворање на капакот.Допрете и да се движете колку што е потребно, и дури и да се прочитаат важни информации, како на време, датум, и нивото на батеријата на новиот вертикална јасно интерфејс.Дизајниран за да ги заштити.Snap во случај дека штити од сите страни.Тоа сигурно го држи вашиот телефон за да се покрие назад, додека во прилог пред размавта спречува екран гребнатини кога во вашата торба или џеб.Со Samsung Galaxy Note20 S-View прекривачот, допрете го и допрете за да го контролирате вашиот телефон, дури и без отворање на телефонот случај.Одговори на дојдовни телефонски повици, аларми и настани, дури и додека се уште заштита на екранот.Со помал профил дизајн, времето и известувањата се само еден поглед од далеку.Антимикробна сопственост се применуваат како обвивка за да се заштити телефонот капак.Оваа Samsung S-View флип случај карактеристики тенок, лесен дизајн за повеќе ергономски зафат кој има polyuerthane слој.Со Samsung Galaxy Note20 Ултра 5 G S-View прекривачот, допрете го и допрете за да го контролирате вашиот телефон, дури и без отворање на телефонот случај.Одговори на дојдовни телефонски повици, аларми и настани дури и додека се уште заштита на екранот.Со помал профил дизајн, времето и известувањата се само еден поглед од далеку.Антимикробна сопственост се применуваат како обвивка за да се заштити телефонот капак.Антимикробна сопственост се применуваат како обвивка за да се заштити телефонот капак.Случаите тенок профил и лесни материјали се осигура дека ергономски дизајн на вашиот телефон е непречено, па можете да се држат за неа удобно.

Вака можеби ќе ви се допадне..