• Свеж
DS Lite - Светот Ѕид AC Адаптер 110V-240V од CyCO
zoom_in

DS Lite - Светот Ѕид AC Адаптер 110V-240V од CyCO

DEN 840.00

Од стока
check Во продавницата

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo DS Lite батеријата кога патување, на одмор, или дома.Карактеристики се свитка настрана prongs за лесно патување и складирање.Светски патник (100-240 V Напон).Иновативни патување апарат автоматски се прилагодува на сите напони и фреквенции во САД, Европа и Азија.Answer : ___________________________ NOTE : Nintendo DS Lite Системи Само. 100% Сосема Нов AC Адаптер за Полнач за Nintendo DS Lite.Лесен начин за да се полнете ја вашата батерија кога сте на патување, на одмор, или дури и дома.Мал и лесен додаток.Карактеристики се свитка настрана prongs за лесно патување и складирање.Светски патник Полначот (100-240 V).ЗАБЕЛЕШКА : За Nintendo DS Lite Само; НЕ се компатибилни со Nintendo DS/3 DS/Ds/XL/2 DS.

Вака можеби ќе ви се допадне..