• Свеж
Најк CV0063 Најк Една Спортска Торба жените црна/црна/бела 1SIZE
zoom_in

Најк CV0063 Најк Една Спортска Торба жените црна/црна/бела 1SIZE

DEN 1720.80

Од стока
check Во продавницата

Предвремени затворање. 38cm H x 53cm W x 13cm D (прибл.).ЕДЕН TOTE ЗА ЦЕЛИОТ ДЕН.На Најк Еден Tote Торба е вашето решение да фитинг сè во вашиот ден.Од работа или училиште да работат надвор—на разноврсна дизајн има се што ви треба.Оптоварување до лесни торба со лаптоп, јога мат, шише за вода и се друго за да го освојат вашиот ден.Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер влакна.Од-на-Пред Складирање пространа главната област zips отвори широк на врвот.Една поместена ракав внатре држи лаптоп, и мрежа џеб чува помалите предмети организирани.Место за Сè еластичен bungee на страната cinches надолу за да го носат мат или прикривање.Џебовите на секоја страна—еден архивиран и една магнетна им помогне одржите вашиот помали работи организирано и во место.Удобен Holdall Трајни рачки се држат заедно, така што може да го зграби tote и да си одат.Шише џеб внатре помага да се задржи вашата вода исправено и да се блиску на дофат на раката.Повеќе Бенефиции Метал Swoosh акценти се направи трајни zip повлекува.Детали за производот 38cm H x 53cm W x 13cm D (прибл.) 100% полиестер Место чисти Увезени.

Вака можеби ќе ви се допадне..