• Свеж
Shapley е Здраво Сјај Шампон, 1-Четвртиот
zoom_in

Shapley е Здраво Сјај Шампон, 1-Четвртиот

DEN 752.64

Од стока
check Во продавницата

Појаснување шампон дека длабоко во кожата грб, грива и опашка.Специјално формулиран за ефективно миење Оригинални M-T-G. Нежна, но сепак благ доволно за секојдневна употреба.Богата пенливата може да излезе лесно.Остава косата сјајна и свиленкаста.Shapley е Здраво Сјај Шампон, 1-Четвртиот.

Вака можеби ќе ви се допадне..