• Свеж
AC ПЕРФОРМАНСИ Црни Алуминиумски Гориво Пумпа за Масло Влезот Директно Машки М12 x 1.5 Метрички да 5/16 ( 8мм ) Црево Barb Фитинг Гол со Алуминиумска за Миење
zoom_in

AC ПЕРФОРМАНСИ Црни Алуминиумски Гориво Пумпа за Масло Влезот Директно Машки М12 x 1.5 Метрички да 5/16 ( 8мм )

DEN 640.80

Од стока
check Во продавницата

Големина : Машки метрички M12x1.5 за да 8мм дијаметар barb (5/16"), со природни алуминиум spacer / за миење.Црна Елоксирани Заврши за Издржливост и Сила.Адаптер Стил : машки метрички навој да barb адаптер со о-прстен spacer.Направен од Висок Квалитет на Лесни 6061-T6 палка Алуминиумски Материјал.CNC машински алуминиумски хексадецимален главата цевка цевка адаптер за монтирање.Гориво Пумпа Доводното Црево Barb Адаптер Гол со Алуминиумска Spacer : исто Така, доаѓа во различни големини, pls контактирајте со нас за повеќе информации за производот.Универзална Употреба за Плетенка Гориво Линии (Црева), Масло, Гориво, Вода, Течност и Воздушна Линија.Обезбедување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет.

Вака можеби ќе ви се допадне..