• Свеж
WUHE Складирање Кошница Голема Ратан рачно изработени Перење Кошница Кутии за Складирање на Облека и Дребулии Складирање за Домаќинство и за Комерцијална Употреба ?
zoom_in

WUHE Складирање Кошница Голема Ратан рачно изработени Перење Кошница Кутии за Складирање на Облека и Дребулии Складирање

DEN 1905.60

Од стока
check Во продавницата

На ратан складирање кошница е рачно ткаени и добро направен.На изработка на ратан ткаење генерално се оди преку голем број на процеси како што се ратан (сечењето на јазли на ратан), ратан бране, ратан перење, ратан сушење, ратан ратан, ратан (стружење ратан), ратан сечење, боење, ткаење, слика, итн.По повтори мелење и трпение, занатски е тешка работа не е лесно меѓу вертикална и хоризонтална ширина и weft.Се создаде производи кои се поблиску до природата и заштита на животната средина за подобрување на квалитетот на живот, да уживаат во едноставни, природни и чесен живот, за потребите на издржување на поголемиот дел од потрошувачите.Прецизни ткаење, сигурен и издржлив, складирање и организација, како што се облека, крпи, играчки, книги.Идеални за складирање организаторот за крпи, tee кошули, додатоци, списанија, тетратки и повеќе во домот, дневна соба, ден или канцеларија.Име на производ : Rattan Product боја : brownquantity : 1 Material : Rattan THE НАЈДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : - може да има мир на умот.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари, вашите избор!.

Вака можеби ќе ви се допадне..