• Свеж
Primitives со Кети Збор Кутија Знак, Навивам во Луд
zoom_in

Primitives со Кети Збор Кутија Знак, Навивам во Луд

DEN 213.84

Од стока
check Во продавницата

ДРВО КУТИЈА ЗНАК е црна со бели текст.ДИМЕНЗИИ : 5" x 3" x 1.75".ЧИТА : Вашите Луди се Покажува Можеби Ќе Сакате да Навивам Дека Назад Во.ЛЕСНО ДА се ПРИКАЖЕ : Овој отворен поддржан од дрвени знак е дизајниран да можат слободно да се стои на биро, полица, или countertop, или да висат на ѕидот, за флексибилност за да се прикаже каде што сакаат.ВЕЛАТ дека ТОА СО SASS : Смешен, саркастичен или heartwarming - Primitives со Кети има само правото дарот да им каже како навистина се чувствуваат.крои, и ткаенини.Во 1997 година, Кети направи својот прв "примитивни свеќа кутија" од страна на страна, грижа во секој детаљ од изшкуркан рабовите на типот на лента врзана на жица рачки, секој беше дело на страст.Како Primitives со Кети расте, компанијата работи да му ја врати, почнувајќи со почетна односи со добра волја Услуги и проширување во неколку добротворни предизвикува одржа и од страна на компанијата и оние компанијата поддржува во име на своите вработени.Тие се постојано инспириран од луѓе, места и нешта околу нас.Kathy патува на светот да се повлече инспирација од прва рака од културите од целиот свет.Се погледне за сите на Primitives со Kathy за инспиративни, забава, саркастична, и срцето затоплување подароци и дома декор.Ќе сакаат да имаат еден за себе и за друг некој се грижи за тебе.

Вака можеби ќе ви се допадне..