• Свеж
Мирис на Нафта Свежа и Чиста Подарок Сет, 10 ml Памук Цвет, чиста Постелнина, Бебе во Прав, Чист Памук, април Свежи Шампон
zoom_in

Мирис на Нафта Свежа и Чиста Подарок Сет, 10 ml Памук Цвет, чиста Постелнина, Бебе во Прав, Чист Памук, април Свежи

DEN 406.80

Од стока
check Во продавницата

Направени во САД за Квалитет : Секој Природата Масло Премија Одделение Мирис на нафта е високо концентрирана и стручно се развиени од страна на еден од нашите врвни perfumers токму тука, во САД.Со децении индустрија искуство, нашиот тим на мајстор perfumers се овластени од страна на меѓународното здружение за ароми за да се обезбеди почитување на стандардите за квалитет.Користи Вклучуваат : diffusers, сапун одлуки основи, свеќа восоци, парфем, unscented темјан стапчиња или шишарки, бања бомби, лосион, бања, bodycare и haircare формулација, diffuser рефил масла, домашно производи за чистење, лен спрејови и многу други unscented производи.Секој мирис е убаво спакуван во 10ml стакло килибар шише со лесен издавање евра dropper и безбедност печат капа.

Вака можеби ќе ви се допадне..