• Свеж
BATOCA - Cordless Автомобил Бафер Полирач - со 2pcs 12V Литиум Батерија Brushless Полирач со Променлива Брзина, 2.0 Ah Пренослива Безжична Баферот за Полнење за Бафер/Полирач/Сандер
zoom_in

BATOCA - Cordless Автомобил Бафер Полирач - со 2pcs 12V Литиум Батерија Brushless Полирач со Променлива Брзина,

DEN 2711.76

Од стока
check Во продавницата

ИЗДРЖЛИВИ & NOISELESS : школка е направен од Здраво влијание ABS.Внатре има моќен мотор, кој е направен на сите купер со анти-мешање.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Ова cordless полирач е само 3 фунти на тежината.Лесен за носење и чување. 5mm Случаен орбита DA обезбедува единствен заврши, пријателски за почетници за сите насликани површината. 2 БАТЕРИИ & ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ : Дојде со 2 батерии 2.0 Ah и брз полнач.Батеријата со голем капацитет и мала јачина.Можете да го полните една батерија додека работи од другите, па вие не мора да се пот се надвор од сок.МОЌ СИГНАЛИЗАЦИЈА ФУНКЦИЈА : Нашата cordless полирач има статус на батеријата потсетник функција.Постојат три обоени светлини:зелена,жолта,црвена боја.Тоа е зелено кога е целосно наполнета.Тоа се врти црвено кога тоа треба да се полнат.БРЗИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : Брзо прилагодливи за 1-6 нивоа, Целосно прилагодливи 2500-5000 OPM совршен за восоци, пломби и glazes.

Вака можеби ќе ви се допадне..