• Свеж
Pssopp 200Pcs Торба Нозе Studs Чанта Чанта Конус Нозе Nailhead Студ за DIY Кожа Занает Чанта Чанта на Одлуки 12mm-Бронза
zoom_in

Pssopp 200Pcs Торба Нозе Studs Чанта Чанта Конус Нозе Nailhead Студ за DIY Кожа Занает Чанта Чанта на Одлуки 12mm-Бронза

DEN 306.96

Од стока
check Во продавницата

【Широк Спектар на Употреба】Погоден за одржување и украсување на сите видови на кожа занает DIY, како што се појас, чанта, чевли, облека, кожа нараквица,можете да го користите колку што сакате. 【Висок Квалитет】Нашите торба нозе studs се направени од високо‑квалитет месинг материјали, анти- ' рѓа, носат-отпорни, и анти-судир. 【Доволно Да го Користите】200 компјутери пакет, што е доволно за украсување чанта, чанта или други предмети. 【Едноставен Дизајн】дизајниран за Едноставни, лесно за чување и употреба, одлична изработка, цврсти и издржливи. 【Со парична Казна Сјајни Слој】Со парична казна сјајни слој и добра површинска обработка, блескави и блескавата.Спецификација : Предмет Тип : Рамни Стапала Studs Specification : 200 x Рамни Стапала Studs Material : Brass Uses : Кожа багаж, чанта нога нокти хардвер accessories Size : Прибл. 12mm / 0.5 in Height : Прибл. 7mm / 0.3 in Foot Студ Должина : Околу. 33mm / 1.3 in Upper Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 in Package се Вклучени : 200 x Рамни Стапала Studs.

Вака можеби ќе ви се допадне..