• Свеж
ZZWZM 3 Слоеви Кујна Складирање Рек Овошје Зеленчук Кошница Бања Организатор Полица се Отстранува со Тркала Кујната Кабинет Организатор (Боја : Зелена)
zoom_in

ZZWZM 3 Слоеви Кујна Складирање Рек Овошје Зеленчук Кошница Бања Организатор Полица се Отстранува со Тркала Кујната

DEN 8143.20

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Подвижен мулти-слој решетката.Материјал : пп.Големина : 78*38*32cm.Монтажни дизајн со тркала, лесно да го инсталирате, лесно за движење,широко се користи во купатило,кујна,читална. 3 слоеви, голем простор за складирање, погоден за овошје, зеленчук, бања прибор, книги.Информација за производот : Име на Производ : Подвижен мулти-слој rack Material : pp Size : 78*38*32cm Product Карактеристики : Направен од високо квалитетни PP, трајни производи за using Detachable дизајн со тркала, лесно да го инсталирате, лесно за движење,широко се користи во купатило,кујна,читална.3 слоеви, голем простор за складирање, погоден за овошје, зеленчук, бања прибор, книги.Пакување Листа : 1* shelf Tips : производот се продава само има полица и не содржи други предмети.Забелешки : Прирачник за мерење, таму е неизбежно одредени грешка, ве молиме да преовладуваат во вид.Простор за заштеда на Простор : Оваа полица може да ви обезбеди повеќе дополнителен простор за складирање за да се задржи предмети уредни.Пакет Листа : 1 * Чување Полица.

Вака можеби ќе ви се допадне..