• Свеж
Грин Производство, Inc. DTL-6AC Duratech Пре-Конфигуриран 6' Лабораторија Висина Работа Станица
zoom_in

Грин Производство, Inc. DTL-6AC Duratech Пре-Конфигуриран 6' Лабораторија Висина Работа Станица

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Фиока кабинети брод со независни заклучување фиоки.Фиоки монтира на минимум 125 lb.до 400 lb.целосна екстензија имајќи глајд модели.Солидна врвот и на дното панели.Грин Производство, Inc.Нашите Dura-Tech работни станици се на најтешкиот изградени метал casework кабинети кои се достапни на пазарот.Dura-Tech база кабинети функција сите заварени случај и рамка за градење.На надворешната школка е изградена од 16 мерач на мебел одделение челик искористување на сите заварени изградба.Основи се опремени стандард со 4"h вдлабнати столб база вклучувајќи кат leveler глајд модели.Фиоки функција целосна екстензија глајд модели оценет за минимум 125 lb.капацитет и до 400 lb.капацитети на некои модели.На фиока и врата facings се полни внатрешниот и надворешниот заглавија безбедно заварени заедно.Сите фиока компоненти се формира од 18 мерач на мебел одделение челик и имаат лесен пристап вдлабнати алуминиумски рачки.Индивидуални цилиндар брави се внесени слично (стандард).Располагање со внесувањето различни, господар внесени клучеви.Сите вратата основи функција ентериер прилагодлива полица и само затворање скриена врата шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..