• Свеж
0.5 W 5V Преносни Модул DIY Мал Соларен Панел за Мобилен Телефонски Апарат Дома Светлина Играчка Соларни Ќелии
zoom_in

0.5 W 5V Преносни Модул DIY Мал Соларен Панел за Мобилен Телефонски Апарат Дома Светлина Играчка Соларни Ќелии

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Објектот е со добар квалитет.Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.018 kg (0.04 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 2-7 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на електронските компоненти.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. 0.5 W 5 V Преносни Модул DIY Мал Соларен Панел за Мобилен Телефонски Апарат Дома Светлина Играчка Соларни Ќелии Карактеристики : подрачје на примена : Соларен двор осветлување.Мали апарати за домаќинство осветлување систем.Соларни улично осветлување.Отворено соларни рекламирање.Погоден за сите видови на ниско-енергетски апарати, итни светла, рекламирање светла, семафорите, апарати за домаќинство светла, електрични фанови, како што се соларната пумпи, соларни уличните светилки, мали соларни енергетски системи, итн.Спецификации : Соларни панели : 0.5 W поликристални силикон соларни капе одбор на струјата : 0-100m A Напон : 5 V Тежина : 14g Големина : 72*58mm/2.83*2.28" Забелешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 x Соларен Панел [relateproductdetail/]1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..