• Свеж
Ledlenser, iF3R Батерија Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Професионални Светлина, Компактен, 1,000 Lumens, Ладење Технологија, Пет Dimmer Settings
zoom_in

Ledlenser, iF3R Батерија Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Професионални Светлина, Компактен, 1,000 Lumens, Ладење Технологија,

DEN 2758.80

Од стока
check Во продавницата

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 1000 LUMENS СИЛНА : компактна област светлина која пакети удар.ДРЖИ НАСЕКАДЕ : Прилагодлив база со магнет и кука за флексибилни монтажа и позиционирање.ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ : Преку Ledlenser Магнетни Полнење Систем.ВИСТИНСКАТА КОЛИЧИНА НА СВЕТЛИНА : 5 светлината режими со светлината на излез од 100 до 1000 lumens и да ја стартувате пати од 1.5 до 15 часот. 7-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : Ние се гордееме во изработка на нашите производи - ако го купите, има дефект во материјалот или изработката ние ќе го поправи или да го замени тоа, по наше, со еднаква или поголема вредност.На Ledlenser i F3 R е мала, софистицирани преносни светлина полн со енергија.Оваа работа светлина нуди до 1,000 lumens на светла бела светлина, контролира со 5 dimmer settings.На најниското моќ прилагодување, на i F3 R може да се кандидира колку 15 часа.Тој нуди брзо и лесно полнење со магнетни полнење кабел и тоа е отпорен на вода, дури и кога полнење порти не се покриени (IP54).На i F3 R флексибилни монтажа опции преку својата база, кука или магнети така што може да блесне светлина каде точно ви треба најмногу.

Вака можеби ќе ви се допадне..