• Свеж
TongLingUSL Надворешни Bluray Диск, USB 3.0 Оптички Диск Bd-Повторно Cd/DVD Rw Режач Писател Надворешни Blu Ray Плеер
zoom_in

TongLingUSL Надворешни Bluray Диск, USB 3.0 Оптички Диск Bd-Повторно Cd/DVD Rw Режач Писател Надворешни Blu Ray

DEN 1972.80

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Диск Стандард : DVD+ RW.Диск Вчитување На Владата : Фах Тип.Максимална DVD Горење Брзина : 24x.Се вози Тип : BD-RW.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Инсталација Метод : Вграден-in Model Број : Universal Item Состојба : New Cache Капацитет : 4 MBColour : Black Material : алуминиум alloy Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..