• Свеж
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Blu Живот XL 4G Црвена
zoom_in

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Blu Живот XL 4G Црвена

DEN 557.76

Од стока
check Во продавницата

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Живот XL 4 G од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Blu Живот XL 4 G - намалување на испис се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.PH26® - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Вака можеби ќе ви се допадне..