• Свеж
Клучни Рек Поврземе Цврсто Дрво Копче Рек Грб Рек Закачалка Ѕид Виси Грб Кука Копче За Складирање Rack (Боја : А, Големина : Шест Куки)
zoom_in

Клучни Рек Поврземе Цврсто Дрво Копче Рек Грб Рек Закачалка Ѕид Виси Грб Кука Копче За Складирање Rack (Боја :

DEN 4644.48

Од стока
check Во продавницата

Уметнички стил, мода и стил.Елегантни куки, на површина на нерѓосувачки челик куки е полиран не се изедначи и не гребете вашите раце.Дебела цврсто дрво одбор, убава.Тоа е удобно да се откажам, и секој детал покажува квалитетот.Мазна заоблени агли, убави линии.Нека почетниот изглед на нови.

Вака можеби ќе ви се допадне..