• Свеж
DJASM ZZWZM Простор Алуминиум Складирање Рек ' Рѓа Доказ за Употреба со Купатило со Крпа Железнички Бања Партиција
zoom_in

DJASM ZZWZM Простор Алуминиум Складирање Рек ' Рѓа Доказ за Употреба со Купатило со Крпа Железнички Бања Партиција

DEN 6393.12

Од стока
check Во продавницата

Одлична модерна елегантен дизајн.Простор алуминиум е издржлив и погоден за бања влажна средина.Голем Капацитет - Може да се сместат сапун, шампон, лицето чистење, лосион, четки и така натаму, две куки на дното за да виси крпа или бања топката.Големина (должина x ширина x висина) : 40x12x14cm.Карактеристики : проширува и задебелена, постабилна и издржливи, двојно кука цврста, мазна површина, лесен за чистење.Име на производ : складирање rack Number на производи : 1 Suitable за простор : Bathroom Applicable луѓе : Volkswagen Color класификација : 1 layer Installation метод : Слободен punching Material : space aluminum Shelf класификација : Ѕид.

Вака можеби ќе ви се допадне..