• Свеж
Vandarllin Дизајни Сина, Сива и Бела Детска Бања Ткаенина Бања Тинејџерски Мрачно Туш Завеса,Екстра Долг 72x84 Инчен
zoom_in

Vandarllin Дизајни Сина, Сива и Бела Детска Бања Ткаенина Бања Тинејџерски Мрачно Туш Завеса,Екстра Долг 72x84

DEN 402.96

Од стока
check Во продавницата

Полиестер.Големини : 72 ИНЧИ ШИРОКА x 84 ИНЧИ ДОЛГО - Дизајн за Exlarge Големина Када.Направени од Високо квалитетни трајни полиестер ткаенини.Не лагер е потребно.ВОДООТПОРЕН - Не винил, Не PEVA, Еколошки.СМЕШНИ ДИЗАЈН-ЖИВОПИСНИ ПРИЛАГОДЕНО ПЕЧАТЕЊЕ : една страна печати, со користење на топлина боја сублимација техника, долготрајни ефекти.БАЊА ЗАВЕСА СЕТ СО КУКИ- -Има 12 дупки на кој ѕвони во прилог.МАШИНА МИЕ СО ЛАДНА ВОДА - Живописни бои, Јасна слика, Не исчезнува, Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.НЕ кајгана или собори сува.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Оваа шарени модел е свежа боја за да обновите вашата соба.Изработени од 100% полиестер платно,водоотпорен.Покрај тоа, оваа тешка издржливи ткаенини овозможува лесно чистење.Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти.Не двоумете се,поставете ја темата на бања со персоналните туш завеса за да одговара на плочка и суета бои сега!Уште еднаш, ако имате фотографии што интерес, можам да печатени ако на туш завеса за вас.Така, дојде на сопствени тоа.

Вака можеби ќе ви се допадне..