• Свеж
Прецизност M5520 Intel Core i7-7820HQ X4 2.9 GHz 16GB 512GB SSD 15.6, Сребро (Уверение Обновена)
zoom_in

Прецизност M5520 Intel Core i7-7820HQ X4 2.9 GHz 16GB 512GB SSD 15.6, Сребро (Уверение Обновена)

DEN 1444.80

Од стока
check Во продавницата

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Intel Core i7-7820 HQ 2.9 GHz; 512 GB SSD; 16 GB DDR4. 15.6" LED дисплеј; 1920 x 1080; Nvidia Quadro M1200 Графика. 802.11 AC; Bluetooth 4.1; Microsoft Windows 10 Професионални.Позадинско Осветлување Тастатурата; Нема Оптички Диск; 8 Часа Траење На Батеријата.На светот е најтенкиот и најлесниот мобилен работна станица, перформанси никогаш не изгледаше толку добар.Компактен дизајн се вклопува во 15.6-инчен екран во 14-инчен шасија, со Infinity Edge екранот за речиси бескраен гледање.Супериорен изградба на квалитетот и карбонски влакна дланка остатокот испорача сила и издржливост.

Вака можеби ќе ви се допадне..