• Свеж
GLORYFIRE Универзална Пиштол за Чистење Комплет Лов Пиштол Истрел Пиштол за Чистење за Полнење за Сите со Пиштоли Случај Патување Големина Преносни Метал Четки
zoom_in

GLORYFIRE Универзална Пиштол за Чистење Комплет Лов Пиштол Истрел Пиштол за Чистење за Полнење за Сите со Пиштоли

DEN 1116.00

Од стока
check Во продавницата

Сите-во-едно : Универзална чистење на додатокот за полнење за што се користи за сите типови на пушка, пушки и пиштол за чистење.Сите ќе треба да се исчисти заеднички калибар пиштоли во компактен случај.Нашиот случај е дизајниран да се задржи на парчиња во нивните место, ние, исто така, вклучени 2 простори да се стави чистење на масло и растворувач.Нема Евтини Пластични : Сите наши дупчиња совети и чистење jags се направени од високо квалитетна пластика, најлон.Групи од други брендови користат евтини пластични совети кои лесно може да се скрши по две употреби.Со овој сет ќе не искуство фрустрација има скршени jag/совет во внатрешноста на вашиот пиштол барел.Корисни 3 солидна месинг прачки за 30 калибар пушки, пиштоли, пушка и muzzleloaders; Во прилог на Универзална Пиштол за Чистење Комплет, исто така, има 14 четки; 9 џогерите; 12 копје-посочи jags; 1 црно во прав jag; 4 дупчиња печ циклуси; 3 комунални четки; 3 муцката чувари; 3 додаток адаптери; 50 3×3" чистење закрпи и 4 полирање облека.Некои од додатоците се потрошни, па ние се подготват повеќе додатоци во нашата Калифорнија складиште.Ако имате било какви проблеми при користење на, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. 3x солидна месинг прачки за .17-.270 калибар пушки. 3x солидна месинг прачки за .30 калибар пушки, пиштоли, пушка и муцката товарачи. 3x комунални месинг четки; 3x муцката чувари; 3x додаток адаптери. 14x бронза жица четки; 9x памук џогерите. 13x копје посочи jags. 4x дупчиња печ циклуси; 2x празни шишиња. 50x чистење на дамки; 4 полирање облека.

Вака можеби ќе ви се допадне..