• Свеж
GoldRose Убавина Одделение 6A 22222222 Brazilain Богородица Човечка Коса 4 Снопови Лабава Бран со 1 Парче 20На Швајцарската Чипка 4x4 Три Дел Чипка Затворање,Бразилецот Богородица
zoom_in

GoldRose Убавина Одделение 6A 22222222 Brazilain Богородица Човечка Коса 4 Снопови Лабава Бран со 1 Парче 20На

DEN 6642.48

Од стока
check Во продавницата

Одделение 6 A Необработени 100% Богородица Човечка Коса,Сите Коса се Намали од ЕДЕН ДОНАТОР.Не Chemial Процес,Без Пролевање,Не Метежот ,НЕМА СУВА, БЕЗ ФОЛИКУЛ,Двојно Машина Weft; Мек, Дебел,Мазна и Сјај;Имаат Силна Weft и Здрава Завршува.Боја На Коса : Природна Боја Без Обработка, Прилагодено Боја Се Прифати .Ткаат Weft Коса Без било Клипови Attenches ,Можете Да Шие или Gule Во Тоа.Губење на Тежината : 95-100g/Пакетот(3.3-3.5 Ozs/Пакет).3 Пакет по Пакет.Може да се бојадиса, истакна, избелени, завиткан, исправи, и стилизирана; ГУБЕЊЕ на ИЗДРЖЛИВОСТ : кој Трае 6 Месеци 12 Месеци со соодветна грижа!.Gold Rose козметички Производи : Текстура : Природни Права, Телото Бран, Длабоко Бран, Навивам, Длабоко Навивам, Лабава Бран, или обичаите, како ur треба.Мерка Метод : Истегнување на косата да се ПРАВИ и тогаш мерка (0.1-0.3 инчен маргина за грешка е прифатен).Често Поставувани Questions Q : Како да се каже човечка коса со синтетички влакна?A : Човечка коса има природни протеини.Лесно е да се каже од страна на горење и мирис : Човечка коса ќе бидат пепел, кој ќе отидат по pinching.Богородица коса ќе мирис фаул.Кога гори, Телото Бран на косата ќе се појави бел чад.Додека синтетички влакна ќе биде леплива топката по гори и ќе се појави црн чад.weft коса екстензии.Згора на тоа, Богородица Човечка коса екстензија може да имаат многу малку побелена коса и подели завршува.Тоа е нормално и не квалитет проблем.П : Колку снопови за целосна главата?A : Тука е општ водич на како многу екстензии се потребни.За 100gram коса weft, 8"-12" : 2 снопови, 14"-20" : 3 снопови, 22"-30" : 4 снопови или повеќе.Писмо до You Dear пријател, Ние се 10-година-искусна компанијаGoldrose козметички Производи, каде што можете да нарачки со целосна доверба.Ние сме убедени во човечка коса производи, убавината и модата.Секој еден од нас диктира да ви даваат одличен квалитет и задоволување на услугата и што ти glamourous секси бебе.

Вака можеби ќе ви се допадне..