• Свеж
Dysmio Осветлување F15T8-DL 15 Вати T8 Права Цевка, Средни Bi-Pin База, 6500K - бел ден Пакет на 12
zoom_in

Dysmio Осветлување F15T8-DL 15 Вати T8 Права Цевка, Средни Bi-Pin База, 6500K - бел ден Пакет на 12

DEN 887.76

Од стока
check Во продавницата

15 Вати T8 Права Цевка. 560 Lumens. 7,000 час просек светилка живот.Боја Температура 6500 K.Пакет од 12. Dysmio Осветлување F15 T8-DL 15 Вати T8 Права Цевка, Средни Bi-Pin База, 6500 K - бел ден Пакет на 12.

Вака можеби ќе ви се допадне..