• Свеж
Tomanbery Мини HDMI Адаптер за Електронски Адаптер VGA/HDMI/DVI 3 во 1 Conveter Conveter Кабелот за PC за Таблет за Лаптоп
zoom_in

Tomanbery Мини HDMI Адаптер за Електронски Адаптер VGA/HDMI/DVI 3 во 1 Conveter Conveter Кабелот за PC за Таблет

DEN 679.20

Од стока
check Во продавницата

HDMI+VGA+DVI три различни интерфејс излез, поддршка за 1080 P резолуција, со висока дефиниција до 1920x1200. Се користи за да се поврзете на уреди со Мини ДП интерфејс или графичка картичка да hd телевизор, проектор, LCD дисплеј со или VGA интерфејс.Поддршка за OS X Книга/OS X Книга Por/OS X Книга Ер/IOS сите‑во‑едно i OS X 21.5/27 инчи/Windows Површината por, за Think Pad/Dell xps 14z и други уреди.Адаптер користи висок пропусен опсег за пренос на податоци, до 2.7 Gbps пренос стапка.Поддршка RGB6/8/10/12-малку и YCBCr4 : 4 : 4, YCBCr4 : 2 : 2 8/10/12bpc и други режими на боја.Функција : 1. HDMI+VGA+DVI три различни интерфејс излез, поддршка за 1080 P резолуција, со висока дефиниција до 1920x1200.2. Адаптер користи висок пропусен опсег за пренос на податоци, до 2.7 Gbps пренос стапка.3. Поддршка RGB6/8/10/12-малку и YCBCr4 : 4 : 4, YCBCr4 : 2 : 2 8/10/12bpc и други режими на боја.4. Се користи за да се поврзете на уреди со Мини ДП интерфејс или графичка картичка да hd телевизор, проектор, LCD дисплеј со или VGA интерфејс.5. Поддршка за OS X Книга/OS X Книга Por/OS X Книга Ер/IOS сите‑во‑едно i OS X 21.5/27 инчи/Windows Површината por, за Think Pad/Dell xps 14z и други уреди.Спецификација : Предмет Тип : Мини ДП VGA/HDMI/DVI Conveter Input Терминал : Машки, мини dp Output : DVI24+5 женски, VGA женски, female Color : White Support за OS X различни models Universal стандарден интерфејс, поддршка мини дп сигнал извор за напојување, компатибилен со Thunderbolt интерфејс.Пакет Листа : 1 x Conveter Notice : HDMI+DVI+VGA е погодна за сите екранот помагала, само еден од трите интерфејси може да биде избран како излезен интерфејс кога го користите.

Вака можеби ќе ви се допадне..