• Свеж
SoundPEATS О7 Bluetooth Безжични Слушалки со Микрофон, QCC3020 Bluetooth 5.0 Слушалки возач на камион Слушалки со Исклучување на Микрофонот ПИ отстранување на Бучава 30Hrs Talktime за Home Office
zoom_in

SoundPEATS О7 Bluetooth Безжични Слушалки со Микрофон, QCC3020 Bluetooth 5.0 Слушалки возач на камион Слушалки

DEN 1247.76

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [AI отстранување на Бучава Микрофон] Опремен со Vocplus ПИ smart отстранување на бучава технологија, Sound PEATS О7 Bluetooth слушалки ефикасно изолатите вашиот глас од бучавата во позадина, во голема мера ја подобрува јасност на гласовните повици и го прави вашиот телефонски повици, како мазна како " лице в лице разговори. [Врвот Конфигурација Полнење база : 79.64*74.91*12.99 мм.Напојува од страна на водечките Elevoc Vocplus ПИ отстранување на бучава технологија, Sound PEATS О7 безжични слушалки можат ефикасно да ги филтрираат бучавата во позадина и да ви донесе во висока резолуција повик перформанси.Без разлика сте работа дома/office/повик централниот/возите, можете да направите кристално јасно повици преку овој слушалки.

Вака можеби ќе ви се допадне..