• Свеж
Panasonic SHAN-TM700 Брзо Ослободување Tripod Адаптер за AJ-D700 DVC ПРО видео камера
zoom_in

Panasonic SHAN-TM700 Брзо Ослободување Tripod Адаптер за AJ-D700 DVC ПРО видео камера

DEN 10481.28

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Компатибилност : AJ-D700 DVC ПРО видео камера.На Panasonic SHAN-TM700 е брзо ослободување на камерата за монтажа плоча за AJ-D700 видео камера.Оваа плоча овозможува видео камера за да се ослободите од поддршка и се користи рачни во многу лесен и брз начин.Тоа е reattached на tripod само како брзо и лесно.

Вака можеби ќе ви се допадне..