• Свеж
KLHHG Складирање Кошница Бања Полица со Крпа Рек Ѕид Монтирани Решетката за Кујна без Дупчење Црна
zoom_in

KLHHG Складирање Кошница Бања Полица со Крпа Рек Ѕид Монтирани Решетката за Кујна без Дупчење Црна

DEN 5085.84

Од стока
check Во продавницата

Бања туш полиците се направени на добар квалитет на алуминиум,што е цел живот rustproof,многу здрав и силен.По anodizing и полирање третман.Тоа не ' рѓа,бледнеат и издржливи иако во влажни услови.Брзо,лесно и безбедно инсталација,без дупчење.Круг на рабовите за да се спречи случајно гребење.Дупки во дното за одвод на вода,да ги задржи на сушење и чиста.Димензии : 39.5 cm*11.5 cm cm.Име на производ : Бања Shelf Material : space aluminum Installation : нема drilling Size:39.5*11.5 cm Specification Product Име : bathromm shelf Use опсег : купатило,кујна,balcony Packing list Bathroom полица*1 Can се користи за чување на шампон,чистење материјали и други items Perfect за бања,спална соба,кујна,и more Provides доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Вака можеби ќе ви се допадне..