• Свеж
Тешко да се најде - Црна Челик Рака Чудак 8мм 5/16 Окно cranking се Справи со Метал Квалитет Брзо
zoom_in

Тешко да се најде - Црна Челик Рака Чудак 8мм 5/16 Окно cranking се Справи со Метал Квалитет Брзо

DEN 525.60

Од стока
check Во продавницата

Опис Име На Производ : Чудак Рачка Материјал : Пластични, Метални Тип : Тркалезна Дупка Дупка Со Дијаметар Од(Прибл.) : М14 Дупка големина : 8mm Боја : Како на Сликата Прикажани Тежина : 80g Пакетот вклучува : 1 × Чудак се Справи.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со висок квалитет Рака Чудак. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни навртки, заковки, навртки, подлошки, завртки и сврзувачки елементи.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Вака можеби ќе ви се допадне..