• Свеж
Пластични Shrink Wrap Кеси за Сапуни Чевли Подарок Кошеви – Јасна Топлина Shrink Wrap Кеси за Бања Бомби CD Книги Свеќи Топлина се Смалуваат Пакување од Mandala Занаети 100 Компјут
zoom_in

Пластични Shrink Wrap Кеси за Сапуни Чевли Подарок Кошеви – Јасна Топлина Shrink Wrap Кеси за Бања Бомби CD Книги

DEN 323.76

Од стока
check Во продавницата

Смалуваат-заврши кеси изработени од не-biodegradable ПВЦ; Јасно филм без жолтеникава боја; Цврсти и издржливи; Олово-бесплатно, не-токсични, и без мирис; Кршење на отпорни и не остава остатоци.Shrink wrap за сапун, свеќи и козметички производи во стакло, шишиња, или тегли; Shrink wrap кеси за бања бомби, тави, фотографии, стока; се Смалуваат за завиткување кеси се подобри рок на траење и да помогне во одржување на производот свежина.Shrink wrap торба асортиман погоден за станбени и комерцијални употреба; Лесно да се намали работата со; Едноставно торба објектот на избор и се смалуваат со shrink wrap торба sealer или фен за коса на ниско ниво.ПВЦ топлина shrink wrap кеси за подарок кошеви, исто така, ќе се заштити чевли, колекционерски предмети, книги, акција фигури, remotes, Цд-а/Двд-а, и фотографии од прашина, нечистотија, и гребнатини.Џамбо shrink wrap кеси на големо трговија на големо пакување; Количина : 100 кеси; 9x14 shrink wrap торби; Секоја торба намалува до 40% на околу 250 F. Направен од ПВЦ материјал.Крајните продукти принос јасна филм без жолтеникава боја.Здрав .Се најде кеса со точни тунелот големина;.Торба може да се намалат за 40%, па тоа не треба да биде 100% точни колку што објектот се вклопува во торба.Доколку чантата е премногу долго, трим топ и да ја напушти дарежлива должина, за да заврши.Не само да ја напушти едвај доволно за да се покријат врвот.Кесите ќе се намали кога се загрева и вие не сакате да оставите ќелава место.Капакот на отворањето уредно.На дното и на страните, може да се изгуби, онолку колку што тоа не е начин преголеми.Вклучување на топлина пиштол или фен за коса и почекајте да се загрее;.Задржи некои од далечина додека дува топлина.Сето тоа е направено!.

Вака можеби ќе ви се допадне..