• Свеж
5D 0.10 D 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm На Прав Пауза Кутија Lash Екстензии руската Волумен Синтетички Свила Лажни Трепки Супериорен Квалитет Une Пауза Poudree француски Бренд (5D 0.10 D, 14
zoom_in

5D 0.10 D 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm На Прав Пауза Кутија Lash Екстензии руската Волумен Синтетички Свила

DEN 1996.80

Од стока
check Во продавницата

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА во 5 до 7 работни дена.EYELASH за ЈАЧИНА на РУСКАТА БУКЕТ 5 D : техника на руската волумен eyelash екстензии со 5 D букети се состои од лепење на претходно направени букет од 5 трепките на секоја од клиентот трепки природно да се даде ефект 5 пати повеќе обемна и продолжување на нејзините природни трепките.ПРИРОДНИТЕ : нашата трепките une Пауза Poudree се направени од синтетички свила, материјалот што најмногу наликува природна свила за мека, свиленкаста и сјајна допир кој овозможува удобност на клиентот.ДОЛЖИНА НА ТРЕПКИТЕ : eyelash должини се класифицирани од страна на броеви од 8 mm до 15 мм, имаме 8 mm, 9 mm, 10 мм, 11 mm, 12 mm, 13 mm eyelash Une Пауза Poudree екстензии кутии или да се МЕША кутии кои се движат од 8 до 15 mm.НАШИТЕ LASH КУТИЈА : руската волумен lash кутии во претходна направени 5 D букет имаат голем формат постојат 12 lash линии кои кора исклучување и лепак каде што сакате за 120 букети по кутија со Одлична вредност.професионален квалитет 5 D eyelash екстензии од францускиот бренд.

Вака можеби ќе ви се допадне..