• Свеж
FAKEME Завртка Лента со Магнетни Подлога Складирање Кутија Поправка Алатки за РК Модел на Мобилен Поправка - 2 Мрежи
zoom_in

FAKEME Завртка Лента со Магнетни Подлога Складирање Кутија Поправка Алатки за РК Модел на Мобилен Поправка - 2

DEN 254.40

Од стока
check Во продавницата

Пакет се Вклучени : 1 x Магнетни Завртка Послужавник.На завртката фах опремен со магнетски подлога, така што не грижете се метални делови или завртки паѓаат насекаде.Алатката полица е компактна големина која е пренослив и лесен.Фах Големина : 99x51x11mm.Добро поправка алатка послужавник за поправка на РК Автомобили, Авиони,Хеликоптери,Брод,Телефон, итн.Легура завртка послужавник, многу удобен и практичен.Опис : - Легура завртка послужавник, многу удобен и практичен. - Добро поправка алатка послужавник за поправка на РК Автомобили, Авиони,Хеликоптери,Брод,Телефон, итн. - На завртката фах опремен со магнетски подлога, така што не грижете се метални делови или завртки паѓаат насекаде. - Алатката полица е компактна големина која е пренослив и лесен.Фах Големина : 99x51x11mm Package се Вклучени : 1 x Магнетни Завртка Tray Specification : Материјал : Alloy Size Табела : Должина : 99mm/3.90 inch Width : 51mm/2.01 inch Thickness : 11mm/0.43 inch Package Вклучува : 1 Парче Завртка Tray Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Material:
Alloy
Size Chart:
Length:
99mm/3.90inch
Width:
51mm/2.01inch
Thickness:
11mm/0.43inch
Package Includes:
1 Piece Screw Tray :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Вака можеби ќе ви се допадне..