• Свеж
Три парче тоалет и Бања Прибор Поставите Бања пешкир управување со Хартиена крпа рек облека кука цинк легура хардвер pendant (Сребро)
zoom_in

Три парче тоалет и Бања Прибор Поставите Бања пешкир управување со Хартиена крпа рек облека кука цинк легура хардвер

DEN 2148.00

Од стока
check Во продавницата

Нерѓосувачки Челик Задржува На Површината Беспрекорен со Максимално Одржување.Се спротивстави на Гребење, Корозија и Tarnishing.Сет Вклучува : 2.17" Облека Кука , 10.63" Крпа Бар , и 6.42" Тоалетна Хартија Држачот.Заврши со Сите инсталација на Хардвер И Инсталација на Алатката (Ален Клуч).Ако има нешто што јас можам да ви помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви послужи.Оваа група на производи вклучува 2.17-inchrobe кука, 10.63-inchtowel бар и 6.42-инчен тоалетна хартија носителот На нерѓосувачки челик материјал се чува крпи или облека чистење на сите времиња, и исто така прави самиот производ потрајни Скриени завртки за фиксирање на седиштето го прави потешко да се најде инсталација траги и се повеќе издржливи Сребрена и црна стилови секогаш имаат семејство стил кој одговара на вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..